PF 2016

31. prosince 2015 v 19:43 | Alžbeta T. |  Vzkazy autorky
Zdravím,

bohužel jsem oželila přání k Vánocům.To víte, že jsem Vám přála ty nejlepší a nejkrásnější Vánoční svátky, ale bohužel, jenom v duchu, Silvestr, ale nevynechám, to rozhodně ne.

Za čtyři hodiny a 36 minut, počítám od chvíle co jsem začala psát tenhle odstavec, se rozloučíme se starým rokem 2015, pro někoho to byl rok změn, byl náročný, nádherný. Najednou si uvědomíme, že čas letí, pamatuji si i Silvestra 2010 a najednou si uvědomím, že je tomu pět let. Zase budeme o rok starší, a zase tím straším. Muehehe. Vždy po ohňostrojích doufám, že bude všechno ok, tak jak to má být. Roční předsevzetí nemám ráda, pokaždé to něják poruším, to se stává asi každému. Mno raději si ho řeknu v duchu... hmmm... stejně ho poruším, nebo do půlnoci ho změním tak, abych ho mohla porušovat.
Ale co chci říct, teda napsat, v tomhle případě. Přeji Vám krásného Silvestra, nepřežeňte to s petardami. Nesnáším, když cesta domů se mění v minové pole, když se nevyhneš petardám, nevyhneš se "veselým lidem", pardon, oni jsou skutečně veselí, nebo v nejhorším, agresivní a nadržení, to bylo jen tak mimochodem.

Přeji Vám, aby ten nový rok, to miminko, které přijde bylo pro Vás ve znamení zdraví, protože je zdraví cennější, než zlato, nebo miliony ve Sportce, stejně Vám je zdaní, to jsem slyšela, jenom slyšela, ach jo... štěstí, i to je třeba, co kdyby jste narazili na tu pravou/ toho pravého, vyhráli již zmíněnou sázku... úspěch, znamená štěstí? Štěstí je jenom muška zlatá, otevřeš dlaň a uletí, ale mít štěstí na skvělé kamárady je prostě super věc, mít štěstí na skvělého šéfa, mít střechu nad hlavou, být s rodinou, to je ta podstata štěstí, není tomu tak? Ano, je tomu tak, teda pro mě určitě, také lásku, která hřeje srdce, bez ní bychom byli jako Grinch, kterému se zmrazilo srdce, ale nakonec mu roztálo, to je taky fakt.
Rok 2016.. otevřou se nové dveře, nová naděje, pro někoho, nové směrnice, nové hlášení, nová práce, nový život, nové vojenské situaci, spory, politické šachy,ale i jiné negativní a snad těch bude víc, pozitivních situací.

Vaše Bětka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 minette minette | 2. ledna 2016 v 10:15 | Reagovat

Vám taky, panenko, vám taky! ;)

Ne vážně, všechno dobrý do Nového roku - já vím, že jsem se poněkud spozdila, ale když už je ten svátek svaté Alexandry...

Stěžuješ si na lidi, který oslavujou Silvestr, ehm, poněkud bujaře? Buď ráda, že nemáš domácího mazlíčka ;) Anebo?

Štěstí? Well... ŠTĚSTÍ.

2 TomkoB TomkoB | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:28 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama