Takové zamyšlení II

3. září 2015 v 22:21 | Alžběta T. |  Vzkazy autorky
Zdravím,

a tak jsem se znova zamyslela nad něčím, co se týká spisovatelů - amatérů či profesionálů, vlastně se to týká i skladatelů. Jedno je jisté, vždy se nám vryjí do paměti situace, věty či učíte se od jiných, zkušenějších autorů (týká se to vyjadřování situací, činností postav, pak je tu slovní zásoba s tím spojená), jde psaní o něco lépe. Je to inspirace, můžete použít větu, ale jde o to, jak jí použijete, za jakých okolností je využita, tohle záleží pouze na autorovi. Spisovatelé mají bohatou fantazii, představivost, což mi nechybí, ale někdy mi chybí vyjádřit se tak, aby to ostatní pochopili, ani ty názvy dílů mi nejdou, sakryš!
Vidíte, upozorňuji na své chyby. Sami to víte, pokud čtete tenhle blog, nebo občas ho navštívíte. Nebojím se to přiznat, že občas nevím o tématu, kterém píši více informací, spoustu věcí si domyslím, občas se seknu, ale je to vývoj, jde o to, jak se s tím poperu a Vy mě posouváte, Vy čtenáři. Píšete názory na daném článku, pokud víte o tom víc, napíšete své poznatky a poperu se s tím, vstřebám to, nebo ne, ale jedna věc zůstává, je lepší kritika, díky tomu píši, jsem ráda za čtenáře a patří Vám mé děkuji.
Je tu taky i ta psychická hygiena, možná taky díky tomu, jsou díly příběhů docela drsný. Haha. Nejsem dokonalá a zakončím tento vzkaz heslem, kterého se držím již nějakou dobu.

I ta nejhorší slova na to, co děláš jsou skvělé. Proč? Protože tě posunou dál. (autora, nevím, možná je to upravené, ale nepamatuji si, kdo to vyslovil) Muehehe...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama