Úvodní slovo

25. srpna 2015 v 23:54 | Alžběta T. |  Sázka
Je tolik nápadů na příběhy, tolik příběhů, které svět nezná a měli určitou roli, co se týká života známějších postav historie. Jenže i něco uteče současnému člověku, poznatky a ne vše se dochovalo, ne všichni znají jazyky onoho státu, tak dokonale (ne, že bych trávila čas v archivech, po pravdě řečeno, do detailu jsem nějak se tomu nevěnovala, tak jak by si téma zasloužilo a ke všemu, na cestu do Německa? Ani náhodou by to neprošlo a ke všemu německý jazyk neovládám. Internete, vítej).
Představme si 17. století, v dnešním Německu, i když mnozí přijdou s teorií o nesmyslu, který píši, ale jistě si představíme, jak vypadalo. Všechno mělo svůj určitý vývoj a není jasné, zda vše, co víme je jenom pouhá myšlenka, která se rozsvítila někomu v hlavě. Nyní přichází příběh, o kterém jsem se zmínila, nyní je zde opět něco z jiného soudku. Četli jste jistě román plný vášně, romantiky, až drastických scén, pokud máte představivost.
Představuji Vám příběh člověka, který byl stínem, ale přitom svým pánem, který zažil své lásky, měl dokonce i rodinu. Mou inspirací byla kniha s názvem Podivuhodné příběhy z minulosti, ne, nejedná se o kopírování, pokud máte tuto knihu doma a přečtete si ji, zjistíte, že kniha posloužila, jako pouhá inspirace, vždyť tomu věnuje, jenom asi čtyři stránky, a ke všemu o příhodě, kterou chci napsat, před a po ní, se o tom zmiňuje, ale pochopíte snadno, že je to smyšlený příběh, ale jedna skutečnost, tam jistě bude, některá historická postava se tam jistě mihne. Něco jsem samozřejmě studovala, ale stačí to? Posuďte sami.

Co na závěr? Jen snad se Vám příběh zalíbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama